TPS3828-33DBVR | 3.3V ဗိုဲ့အားစီမံခန့်ခွဲမှုစက်ကိရိယာ | စွမ်းအင်နည်းပါးသောပြန်လည်စတင်ခြင်း IC | Texas Instruments (TI)
အားလုံးသော အမျိုးအစားများ
တီ
ပင်မစာမျက်နှာ >  ထုတ်ကုန်များ >  IC >  TI
TPS3828-33DBVR
3.3V ဗို့အား ကြီးကြပ်စောင့်ရှောက်စက် လက်တွေ့ ပြန်လည်စတင်ခြင်းဖြင့် — MCU၊ DSP နှင့် FPGA စွမ်းအင် စောင့်ကြည့်ခြင်းအတွက် တိကျသော ဗို့အား စုပ်ယူမှု၊ ယုံကြည်စိတ်ချရသော ပြန်လည်စတင်ခြင်း နှောင့်နှေးမှုနှင့် အလွန်နည်းပါးသော စွမ်းအင်သုံးစွဲမှုကို ပေးဆောင်သည်။
ထုတ်ကုန်အကြောင်းအရာ
Texas Instruments မှ TPS3828-33DBVR သည် ဗိုဲ့အားလိုင်းစောင့်ကြည့်ခြင်းနှင့် စနစ်ပြန်လည်စတင်ခြင်းထိန်းချုပ်မှုအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော တိကျသည့် 3.3V ဗိုဲ့အားစီမံခန့်ခွဲမှုစက်ကိရိယာဖြစ်ပါသည်။
SOT-23-5 (DBV) ပက်ကေ့ခ်တွင် ထည့်သွင်းထားပြီး အသေးစားနှင့် ခိုင်ခံ့မှုကို ဟန်ချက်ညီစေပါသည်။
အဓိက လက္ခဏာများ
  • တိကျသော 3.3V ဗို့အားစောင့်ကြည့်ခြင်းနှင့် ပြန်လည်စတင်ခြင်းထိန်းချုပ်မှု
  • ပုံမှန်အားဖြင့် 200 ms ပြန်လည်စတင်ခြင်းနှောင့်နှေးမှု
  • လက်တွေ့ပြန်လည်စတင်ခြင်း (MR) ထည့်သွင်းခြင်း
  • အလွန်နည်းပါးသော အနားရှိ လျှပ်စီးအား: ပျမ်းမျှ 9 µA
  • အလုပ်လုပ်နိုင်သော ဗို့အားအကွာအဝေး: 1.5V – 6V
  • Active-low ပြန်လည်စတင်ခြင်း အထွက်
  • အလုပ်လုပ်နိုင်သော အပူချိန်: –40°C မှ +85°C
  • ပက်ကေ့ခ်: SOT-23-5 (DBV), RoHS / REACH နှင့်ကိုက်ညီပါသည်
အသုံးပြုမှုများ
  • MCU နှင့် မိတ်ဖက်စနစ်ပါဝါစီမံခန့်ခွဲမှု
  • DSP / FPGA ဗိုဲ့အားစောင့်ကြည့်ခြင်း
  • စက်မှုထိန်းချုပ်မှုနှင့် ဆက်သွယ်ရေးစနစ်များ
  • ဘက်ထရီဖြင့်အလုပ်လုပ်သော နှင့် ပိုက်ဆံသယ်ယူရလွယ်ကူသော အီလက်ထရွန်နစ်ပစ္စည်းများ
  • ဉာဏ်ရည်မြင့်စံနစ်များနှင့် IoT ဆိုဒ်များ
အကြီးအကျယ်ဆုံး သတ်မှတ်ချက်များ
ပါရာမီတာ အသေးစိတ်ဖော်ပြချက်
အမှတ်တံဆိပ် Texas Instruments (TI)
လုပ်ဆောင်ချက် 3.3V ဗို့အားစီမံခန့်ခွဲသူ (Manual Reset ပါ)
က:"; 1.5 V – 6 V
Reset Threshold 3.08 V (ပျမ်းမျှ)
Reset Delay 200 ms (ပုံမှန်)
Reset Output Type Active-Low (Push-Pull)
Manual Reset ထောက်ခံသည်။