TPS3828-33DBVR | 3.3V Наблюдател на напрежение | Ниско-мощен рестартиращ ИС | Texas Instruments (TI)
Всички категории
Ти
Начална страница >  Продукти >  IC >  TI
TPS3828-33DBVR
надзорен блок за напрежение 3,3 V с ръчно нулиране — осигурява прецизно откриване на напрежение, надежден закъснител за нулиране и ултра-ниско потребление на мощност за приложения за наблюдение на захранването на микроконтролери, DSP и FPGA.
Преглед на продукта
TPS3828-33DBVR от Texas Instruments е прецизен наблюдател на напрежението 3,3 V, проектиран за наблюдение на захранващата шина и управление на системния рестарт.
Поставен е в корпус SOT-23-5 (DBV), като постига баланс между компактност и издръжливост.
Основни характеристики
  • Прецизно наблюдение на напрежението 3,3 V и управление на рестарта
  • Фиксирано типично закъснение при рестарт от 200 ms
  • Вход за ръчно рестартиране (MR)
  • Изключително ниско токово потребление в режим на покой: типично 9 µA
  • Диапазон на работно напрежение: 1,5 V – 6 V
  • Активен нисък изход за нулиране
  • Работна температура: –40°C до +85°C
  • Опаковка: SOT-23-5 (DBV), съобразен с RoHS / REACH
Приложения
  • Надзор на захранването за микроконтролери и вградени системи
  • Мониторинг на напрежението за DSP / FPGA
  • Промишлени системи за управление и комуникации
  • Електронни устройства с батерийно захранване и преносими уреди
  • Умни сензори и IoT възли
Основни спецификации
Параметри Спецификация
Марка Texas Instruments (TI)
Номер на част TPS3828-33DBVR
Праг на нулиране 3.08 V (типично)
Поток в покой 9 µA (типично)
Тип изход при нулиране Активно-ниско (с общи емитери)
Ръчно нулиране Поддържано