TPS3828-33DBVR | Penyelia Voltan 3.3V | IC Reset Kuasa Rendah | Texas Instruments (TI)
Semua Kategori
Ti
Laman Utama >  Produk >  IC >  TI
TPS3828-33DBVR
penyelia Voltan 3.3V dengan Tetapan Semula Manual — menawarkan pengesanan voltan tepat, lengah tetapan semula yang boleh dipercayai, dan penggunaan kuasa sangat rendah untuk pemantauan kuasa MCU, DSP, dan FPGA.
Gambaran Produk
TPS3828-33DBVR daripada Texas Instruments adalah penyelia voltan presisi 3.3V yang direka untuk pemantauan rel kuasa dan kawalan reset sistem.
Ia dibungkus dalam pakej SOT-23-5 (DBV), menyeimbangkan keserpihan dan ketahanan.
Ciri-ciri Utama
  • Pemantauan voltan 3.3V presisi dan kawalan reset
  • Lewat reset tipikal tetap 200 ms
  • Input Reset Manual (MR)
  • Arus pegun ultra-rendah: 9 µA biasa
  • Julat voltan operasi: 1.5V – 6V
  • Keluaran set semula aktif-rendah
  • Suhu operasi: –40°C hingga +85°C
  • Peket: SOT-23-5 (DBV), mematuhi RoHS / REACH
Aplikasi
  • Penyeliaan kuasa MCU dan sistem terbenam
  • Pemantauan voltan DSP / FPGA
  • Sistem kawalan dan komunikasi perindustrian
  • Elektronik bateri dan mudah alih
  • Sensor pintar dan nod IoT
Spesifikasi Utama
Parameter Spesifikasi
Jenama Texas Instruments (TI)
Nombor Bahagian TPS3828-33DBVR
Fungsi penyelia Voltan 3.3V dengan Tetapan Semula Manual
Voltan bekalan 1.5 V – 6 V
Ambang Tetapan Semula 3.08 V (tipikal)